Netherlands

YearContestantOriginal scriptRankAward
2018 Sietse Dijt Sietse Dijt 97 Silver medal
2018 Mees Hendriks Mees Hendriks 108 Bronze medal
2018 Daan Hoogers Daan Hoogers 170 Bronze medal
2018 Marieke Visscher Marieke Visscher Participant
2017 Daniil Soloviev Daniil Soloviev 150 Bronze medal
2017 Sietse Dijt Sietse Dijt 165 Bronze medal
2017 Helen Zegelaar Helen Zegelaar Participant
2017 Jim Wittebol Jim Wittebol Participant
2016 Marijn Jonker Marijn Jonker 161 Bronze medal
2016 Geert Schulpen Geert Schulpen Participant
2016 Andy Sardjan Andy Sardjan Participant
2016 Jard Mattens Jard Mattens Participant
2015 Marit Fiechter Marit Fiechter 159 Bronze medal
2015 Geert Schulpen Geert Schulpen 163 Bronze medal
2015 Ruben La Ruben La Participant
2015 Joris Gerlagh Joris Gerlagh Participant
2014 Mike Cornelis Wouter Marinus Pols Mike Cornelis Wouter Marinus Pols 128 Bronze medal
2014 Ymro Nils Hoogendoorn Ymro Nils Hoogendoorn 146 Bronze medal
2014 Maarten Peter Sijm Maarten Peter Sijm 176 Bronze medal
2014 Manoy Timar Trip Manoy Timar Trip Participant
2013 Christian Böhmer Christian Böhmer Participant
2013 Ronen Zvi Brilleslijper Ronen Zvi Brilleslijper Participant
2013 Johannes Cornelis Jacobus Mertens Johannes Cornelis Jacobus Mertens 130 Bronze medal
2013 Ymro Nils Hoogendoorn Ymro Nils Hoogendoorn 181 Bronze medal
2012 Daan van de Weem Daan van de Weem 44 Silver medal
2012 Ivo Slegers Ivo Slegers 140 Bronze medal
2012 Jorrit Hortensius Jorrit Hortensius 170 Bronze medal
2012 Jeroen Eijkens Jeroen Eijkens 188 Honorable mention
2011 Jacob van Hengst Jacob van Hengst 108 Bronze medal
2011 Daan van de Weem Daan van de Weem 109 Bronze medal
2011 Huaiping Yuan Huaiping Yuan Participant
2011 Elmar Bijlsma Elmar Bijlsma Participant
2010 Alexander Blokhuis Alexander Blokhuis 137 Bronze medal
2010 Anatolij Babič Anatolij Babič 148 Bronze medal
2010 Istvan Kleijn Istvan Kleijn 151 Bronze medal
2010 Manuel Van Rijn Manuel Van Rijn 169 Bronze medal
2009 Alexander Blokhuis Alexander Blokhuis 141 Bronze medal
2009 Tim Evers Tim Evers 158 Bronze medal
2009 Sebastiaan Koenders Sebastiaan Koenders Participant
2009 Lianne Jansen Lianne Jansen Participant
2008 Jasper Landman Jasper Landman 156 Bronze medal
2008 Cees de Boer Cees de Boer 157 Bronze medal
2008 Niels Kouwenhoven Niels Kouwenhoven Participant
2008 Tim Evers Tim Evers Participant
2007 Raoul Rosenthal Raoul Rosenthal 98 Bronze medal
2007 Mathijs de Jong Mathijs de Jong 153 Bronze medal
2007 Christiaan Alwin Douma Christiaan Alwin Douma Participant
2007 Jia Chen Jia Chen Participant
2006 Casper Van Der Wel Casper Van Der Wel 37 Silver medal
2006 Geert Folkertsma Geert Folkertsma 97 Bronze medal
2006 Jan Willem Wennemars Jan Willem Wennemars 157 Bronze medal
2006 Rianne Lous Rianne Lous 171 Honorable mention
2005 John-Alan Pascoe John-Alan Pascoe 130 Bronze medal
2005 Geert Folkertsma Geert Folkertsma 143 Bronze medal
2005 Jarno van Roosmalen Jarno van Roosmalen 154 Bronze medal
2005 Maarten Beerenpoot Maarten Beerenpoot 178 Honorable mention
2004 Amos Rosenthal Amos Rosenthal 97 Bronze medal
2004 Emiel Kappert Emiel Kappert 134 Bronze medal
2004 Peter Van Abswoude Peter Van Abswoude 147 Bronze medal
2004 Wouter Oosterheert Wouter Oosterheert Participant
2003 Elisabeth Meulenbroek Elisabeth Meulenbroek 65 Silver medal
2003 Marjolein Linden, van der Marjolein Linden, van der 134 Bronze medal
2003 Ernst Herbschleb Ernst Herbschleb 146 Bronze medal
2003 Annemieke Evelein Annemieke Evelein Participant
2002 A. Rosenthal A. Rosenthal 93 Bronze medal
2002 H. Moons H. Moons 122 Bronze medal
2002 R. Groote R. Groote 124 Bronze medal
2002 Arjen Cnossen Arjen Cnossen 137 Bronze medal
2001 Daan Brinks Daan Brinks 120 Bronze medal
2001 Maaike Van den-Heuvel Maaike Van den-Heuvel Participant
2001 Elise Halff Elise Halff Participant
2001 Jan Hilhorst Jan Hilhorst Participant
2000 Renske Hesselink Renske Hesselink 26 Silver medal
2000 Albert Jan De Graf Albert Jan De Graf 103 Bronze medal
2000 Renze Feitsma Renze Feitsma Participant
2000 Adriaan Molenaar Adriaan Molenaar Participant
1999 Kitty Van Gruythuysen Kitty Van Gruythuysen 75 Bronze medal
1999 Christo Butcher Christo Butcher 122 Bronze medal
1999 Martyn Veld Martyn Veld 125 Bronze medal
1999 Sytze Dykstra Sytze Dykstra Participant
1998 Erik Couzijn Erik Couzijn 31 Silver medal
1998 Yung-Chin Oei Yung-Chin Oei 78 Bronze medal
1998 Harmen Wassenaar Harmen Wassenaar 79 Bronze medal
1998 Pieter Nieuwland Pieter Nieuwland Participant
1997 Harma Feitsma Harma Feitsma 59 Bronze medal
1997 Erik Couzyn Erik Couzyn 130 Honorable mention
1997 Ben Vrakking Ben Vrakking Participant
1997 Karin Feddes Karin Feddes 146 Honorable mention
1996 Matheus Romans Matheus Romans 85 Bronze medal
1996 Kim Christiaan Jansen Kim Christiaan Jansen 93 Bronze medal
1996 Caroline Tan Caroline Tan 113 Bronze medal
1996 Hylke De Jonge Hylke De Jonge Participant
1995 Paul Peijzel Paul Peijzel 51 Silver medal
1995 Chirs Dams Chirs Dams 86 Bronze medal
1995 Ruth Deboer Ruth Deboer Participant
1995 Hetly Jolink Hetly Jolink Participant
1994 Renske Beetstra Renske Beetstra 9 Gold medal
1994 Erik Delsman Erik Delsman 52 Silver medal
1994 Eric-Wubbo Lameijer Eric-Wubbo Lameijer 91 Bronze medal
1994 Joost Vervoort Joost Vervoort Participant
1993 Patrick van Aarle Patrick van Aarle 52 Bronze medal
1993 Govert Heyboer Govert Heyboer 57 Bronze medal
1993 Sader van Doorn Sader van Doorn 83 Bronze medal
1992 Paul Lieverse Paul Lieverse 50 Bronze medal
1992 Marc Schryver Marc Schryver 67 Bronze medal
1992 Gerrit-Jan Kreeft Gerrit-Jan Kreeft 71 Bronze medal
1992 Maikel Wilms Maikel Wilms 74 Bronze medal
1991 Michiel van Vliet Michiel van Vliet 6 Gold medal
1991 Christian Kok Christian Kok 15 Silver medal
1991 Maikel Wilms Maikel Wilms 41 Bronze medal
1991 Arnoud de Vooys Arnoud de Vooys 56 Bronze medal
1990 Michiel van Vliet Michiel van Vliet 15 Silver medal
1990 Arnold Metselaar Arnold Metselaar 43 Bronze medal
1990 Sjoerd Groning Sjoerd Groning Participant
1990 Maurice Baars Maurice Baars Participant
1989 Martijn Mulders Martijn Mulders 17 Silver medal
1989 Katinka Ridderbos Katinka Ridderbos 30 Silver medal
1989 Sjoerd Schreuder Sjoerd Schreuder 57 Bronze medal
1989 Patrick Frederix Patrick Frederix 58 Bronze medal
1988 Mies Dronkert Mies Dronkert 3 Gold medal
1988 Pieter van Andel Pieter van Andel 49 Bronze medal
1988 Pim Vijfhuizen Pim Vijfhuizen 65 Bronze medal
1988 Hans Heuts Hans Heuts Participant
1987 Johan Hopman Johan Hopman 23 Silver medal
1987 Jan Kees van der Waal Jan Kees van der Waal 32 Silver medal
1987 Arno Breunese Arno Breunese 36 Bronze medal
1987 Gerard Egelmeers Gerard Egelmeers 57 Bronze medal
1986 Alain Verberkmoes Alain Verberkmoes 1 Gold medal
1986 Alec Massen van der Brink Alec Massen van der Brink 2 Gold medal
1986 Winfred Stoffels Winfred Stoffels 13 Silver medal
1986 Arnold Niessen Arnold Niessen 24 Silver medal
1985 Jeroen van Duijneveldt Jeroen van Duijneveldt 14 Silver medal
1985 Alain Verberkmoes Alain Verberkmoes 16 Silver medal
1985 Peter van de Berg Peter van de Berg 22 Silver medal
1985 Rob Hooft Rob Hooft 47 Bronze medal
1984 Eugene Jansen Eugene Jansen 25 Bronze medal
1984 Peter van Gelderen Peter van Gelderen 31 Bronze medal
1984 Jan Broeze Jan Broeze 43 Bronze medal
1984 Olivier Kenter Olivier Kenter Participant
1982 de Jeu Rob de Jeu Rob 4 Gold medal
1982 Hakvoort Erik Hakvoort Erik 8 Gold medal
1982 Boon Andries Boon Andries 27 Bronze medal
1982 Hollanders Mark Hollanders Mark 29 Bronze medal
1981 Ronald Hage Ronald Hage 32 Bronze medal
1981 Bart Geerlings Bart Geerlings Participant
1981 Ellen Hilhorst Ellen Hilhorst Participant
1981 Gerben Smeenk Gerben Smeenk Participant
1980 Erik Verlinde különdíj 33 Honorable mention
1980 Martin Borsje Martin Borsje 38 Honorable mention
1980 Hermann Verlinde Hermann Verlinde 44 Honorable mention
1980 Peter Hoogerbrugge Peter Hoogerbrugge 45 Honorable mention