Lithuania

YearContestantOriginal scriptRankAward
2018 Justas Terentjevas Justas Terentjevas 158 Bronze medal
2018 Rokas Vilnius Sidlauskas Rokas Vilnius Sidlauskas 161 Bronze medal
2018 Lukas Supragonas Lukas Supragonas 177 Bronze medal
2018 Mindaugas Dzenkaitis Mindaugas Dzenkaitis 197 Honorable mention
2017 Rokas Elijosius Rokas Elijosius 30 Gold medal
2017 Justas Mikutavicius Justas Mikutavicius 76 Silver medal
2017 Edvinas Alisauskas Edvinas Alisauskas 105 Bronze medal
2017 Ieva Norvaisaite Ieva Norvaisaite 189 Bronze medal
2016 Rokas Elijosius Rokas Elijosius 52 Silver medal
2016 Nikita Pajanok Nikita Pajanok 73 Silver medal
2016 Inga Grazulyte Inga Grazulyte 114 Bronze medal
2016 Gediminas Jurgis Pazera Gediminas Jurgis Pazera 152 Bronze medal
2015 Dovydas Draksas Dovydas Draksas 19 Gold medal
2015 Nikita Pajanok Nikita Pajanok 109 Bronze medal
2015 Elena Gelzinyte Elena Gelzinyte 136 Bronze medal
2015 Adomas Danilevicius Adomas Danilevicius 145 Bronze medal
2014 Stojalnikova Violeta Stojalnikova Violeta 38 Silver medal
2014 Grigaliunas Matas Grigaliunas Matas 56 Silver medal
2014 Gelzinyte Elena Gelzinyte Elena 86 Silver medal
2014 Draksas Dovydas Draksas Dovydas 124 Bronze medal
2013 Dovydas Draksas Dovydas Draksas 76 Silver medal
2013 Antanas Radzevicius Antanas Radzevicius 78 Silver medal
2013 Vytautas Peciukenas Vytautas Peciukenas 87 Silver medal
2013 Violeta Stojalnikova Violeta Stojalnikova 108 Bronze medal
2012 Sigitas Mikutis Sigitas Mikutis 26 Gold medal
2012 Antanas Radzevicius Antanas Radzevičius 67 Silver medal
2012 Mindaugas Siauciulis Mindaugas Šiaučiulis 113 Bronze medal
2012 Vytaute Maciulskyte Vytautė Mačiulskytė 125 Bronze medal
2011 Dominykas Sedleckas Dominykas Sedleckas 68 Silver medal
2011 Emilis Bruzas Emilis Bruzas 102 Bronze medal
2011 Karolis Goda Karolis Goda 140 Bronze medal
2011 Vytaute Maciulskyte Vytautė Mačiulskytė 176 Bronze medal
2010 Vladimiras Oleinikovas Vladimiras Oleinikovas 31 Gold medal
2010 Dominykas Sedleckas Dominykas Sedleckas 78 Silver medal
2010 Vidmantas Bieliunas Vidmantas Bieliunas 81 Silver medal
2010 Emilis Bruzas Emilis Bruzas 100 Bronze medal
2009 Egle Maksimaviciute Egle Maksimaviciute 46 Silver medal
2009 Ignas Anikevicius Ignas Anikevicius 74 Silver medal
2009 Algirdas Neniskis Algirdas Neniskis 113 Bronze medal
2009 Vladimiras Oleinikovas Vladimiras Oleinikovas 145 Bronze medal
2008 Roberta Poceviciute Roberta Poceviciute 28 Gold medal
2008 Sandra Stanionyte Sandra Stanionyte 93 Bronze medal
2008 Mindaugas Jakutis Mindaugas Jakutis 97 Bronze medal
2008 Ignas Anikevicius Ignas Anikevicius 129 Bronze medal
2007 Karolis Leonavicius Karolis Leonavicius 26 Gold medal
2007 Aurimas Vysniauskas Aurimas Vysniauskas 28 Gold medal
2007 Bernardas Morkunas Bernardas Morkunas 63 Silver medal
2007 Roberta Poceviciute Roberta Poceviciute 160 Honorable mention
2006 Mantas Liutkus Mantas Liutkus 83 Silver medal
2006 Marius Jurgelenas Marius Jurgelenas 121 Bronze medal
2006 Aurimas Vysniauskas Aurimas Vysniauskas 140 Bronze medal
2006 Karolis Leonavicius Karolis Leonavicius 152 Bronze medal
2005 Mindaugas Juozapavicius Mindaugas Juozapavicius 75 Bronze medal
2005 Virginija Jovaisaite Virginija Jovaisaite 136 Bronze medal
2005 Rimantas Slegeris Rimantas Slegeris 141 Bronze medal
2005 Grigorij Sutov Grigorij Sutov 152 Bronze medal
2004 Raimondas Galvelis Raimondas Galvelis 24 Gold medal
2004 Audrius Laurynenas Audrius Laurynenas 33 Silver medal
2004 Mindaugas Juozapavicius Mindaugas Juozapavicius 118 Bronze medal
2004 Petras Kruopys Petras Kruopys 119 Bronze medal
2003 Paulius Lukas Tamošiūnas Paulius Lukas Tamošiūnas 70 Silver medal
2003 Raimondas Galvelis Raimondas Galvelis 126 Bronze medal
2003 Daugirdas Račys Daugirdas Račys 140 Bronze medal
2003 Vita Savanevičiūtė Vita Savanevičiūtė 168 Honorable mention
2002 Paulius Lukas Tamošiūnas Paulius Lukas Tamošiūnas 66 Silver medal
2002 Jonas Bačelis Jonas Bačelis 67 Silver medal
2002 Jonas Kubilius Jonas Kubilius 134 Bronze medal
2002 Gintautas Bagdžiūnas Gintautas Bagdžiūnas 143 Bronze medal
2001 Kiril Lanevskij Kiril Lanevskij Participant
2001 Urte Neniskyte Urte Neniskyte Participant
2001 Tomas Radzvilavicius Tomas Radzvilavicius Participant
2001 Jonas Bacelis Jonas Bacelis Participant
2000 Loreta Mikucionyte Loreta Mikucionyte 79 Bronze medal
2000 Jurgis Sudzius Jurgis Sudzius Participant
2000 Juozas Kontvainis Juozas Kontvainis Participant
2000 Kiril Lanevskij Kiril Lanevskij Participant
1999 Edvinas Orentas Edvinas Orentas 31 Silver medal
1999 Donatas Zmuidinavicius Donatas Zmuidinavicius 88 Bronze medal
1999 Aurimas Danaitis Aurimas Danaitis Participant
1999 Jurgis Sudzius Jurgis Sudzius Participant
1998 Rasa Sukackaite Rasa Sukackaite 32 Silver medal
1998 Kristijonas Balciunas Kristijonas Balciunas 62 Silver medal
1998 Andrius Sazonovas Andrius Sazonovas 98 Bronze medal
1998 Edvinas Orentas Edvinas Orentas Participant
1997 Rasa Sukackaite Rasa Sukackaite Participant
1997 Pranas Japertas Pranas Japertas 20 Gold medal
1997 Aurimas Stulpinas Aurimas Stulpinas 104 Bronze medal
1997 Laurynas Riauba Laurynas Riauba Participant
1996 Pranas Japertas Pranas Japertas 47 Silver medal
1996 Laurynas Riauba Laurynas Riauba 109 Bronze medal
1996 Gintautas Bieliauskas Gintautas Bieliauskas Participant
1996 Martynas Yens Martynas Yens Participant
1995 Eduardas Gaidamauskas Eduardas Gaidamauskas 23 Silver medal
1995 Vilius Pigaga Vilius Pigaga 29 Silver medal
1995 Pranas Japertas Pranas Japertas Participant
1995 Laurynas Riauba Laurynas Riauba Participant
1994 Eduardas Gaidamauskas Eduardas Gaidamauskas 2 Gold medal
1994 Giedrius Staskevicius Giedrius Staškevičius 71 Bronze medal
1994 Sigitas Stoncius Sigitas Stoncius Participant
1994 Vilius Pigaga Vilius Pigaga Participant
1993 Eduardas Gaidamauskas Eduardas Gaidamauskas 32 Silver medal
1993 Algirdas Valyvis Algirdas Velyvis 69 Bronze medal
1993 Giedrius Staskevicius Giedrius Staškevičius 86 Bronze medal
1992 Vytenis-Jonas Sapagovas Vytenis-Jonas Sapagovas 46 Bronze medal
1992 Algirdas Velyvis Algirdas Velyvis 69 Bronze medal
1992 Mindaugas Buta Mindaugas Buta Participant
1992 Algirdas Bimbiris Algirdas Bimbiris Participant
1991 Marijus Svetikas Marijus Svetikas 71 Bronze medal
1991 Rokas Pozdniakas Rokas Pozdniakas Participant
1991 Vytenis-Jonas Sapagovas Vytenis-Jonas Sapagovas Participant
1991 Saulius Šumanas Saulius Šumanas Participant