Israel

YearContestantOriginal scriptRankAward
2019 Roi Peer רועי פאר 72 Silver medal
2019 Hallel Shohat הלל שוחט 108 Bronze medal
2019 Ron Raphaeli רון רפאלי 117 Bronze medal
2019 Ron Shprints רון שפרינץ 157 Bronze medal
2018 Raz Lotan רז לוטן 81 Silver medal
2018 Roi Peer רועי פאר 183 Bronze medal
2018 Hen Gelshtein חן גלשטיין Participant
2018 Noa Crassac נועה קרסק Participant
2017 Ron Solan רון סולן 40 Silver medal
2017 Rina Sevostianov רינה סבוסטיאנוב 117 Bronze medal
2017 Ofir Avishai Shmool אופיר שמול 183 Bronze medal
2017 Ben Filiarsky בן פילארסקי Participant
2016 Ron Solan רון סולן 53 Silver medal
2016 Rina Sevostianov רינה סבוסטיאנוב 123 Bronze medal
2016 Ofir Avoshai Schmool אופיר שמול Participant
2016 Guy Harduf גיא הרדוף Participant
2015 Ron Solan רון סולן 150 Bronze medal
2015 Itai Zvieli איתי צביאלי 158 Bronze medal
2015 Nadav Genossar נדב גנוסר 184 Bronze medal
2015 Roni Arenzon רוני ארנזון 202 Honorable mention
2014 Roi Elia רועי איליה 165 Bronze medal
2014 Itai Zvieli איתי צביאלי Participant
2014 Nadav Gropper נדב גרופר Participant
2014 Nadav Genossar נדב גנוסר Participant
2013 Marah Zubi מרח זועבי 153 Bronze medal
2013 Ori Taichman אורי טייכמן 177 Bronze medal
2013 Ronny Frumkin רוני פרומקין 180 Bronze medal
2013 Roi Elia רועי איליה 191 Bronze medal
2012 Tzof Shay Peled צוף פלד 39 Silver medal
2012 Ori Taichman אורי טייכמן 122 Bronze medal
2012 Michael Leitsin מיכאל לייצין 141 Bronze medal
2012 Nadav Orion נדב אוריון 161 Bronze medal
2011 Tzof Shay Peled צוף פלד 96 Bronze medal
2011 Michael Michelachvili מיכאל משה מיכלשוילי 149 Bronze medal
2011 Nadav Orion נדב אוריון 181 Honorable mention
2011 Ronen Stein רונן שטיין Participant
2010 Assaf Mauda אסף מעודה 12 Gold medal
2010 Michael Michelachvili מיכאל משה מיכלשוילי 131 Bronze medal
2010 Evaitar Degani אביתר דגני 145 Bronze medal
2010 Anael Ben Asher אנאל בן אשר Participant
2009 Assaf Mauda אסף מעודה 2 Gold medal
2009 Evaitar Degani אביתר דגני 139 Bronze medal
2009 Michael Michelachvili מיכאל משה מיכלשוילי Participant
2009 Neta Kaspin נטע כספין Participant
2008 Assaf Mauda אסף מעודה 46 Silver medal
2008 Dan Liraz Lidji דן לירז 153 Bronze medal
2008 Ochri Halimi אושרי הלימי 154 Bronze medal
2008 Ariel Shaul Markhovsky אריאל מרחובסקי Participant
2007 Assaf Avraham Shapira אסף שפירא 57 Silver medal
2007 Itamar Shamai איתמר שמאי 155 Bronze medal
2007 Dan Liraz Lidji דן לירז Participant
2007 Haleluya Sagit שגית הללויה Participant
2006 Alexander Bunin אלכסנדר בונין 135 Bronze medal
2006 Pinhas Shekhter פנחס שכטר 167 Honorable mention
2006 Dan Deviri דן דבירי 176 Honorable mention
2006 Itamar Shamai איתמר שמאי Participant